Kurumsal Organizasyonlarımız
Hakkında Katılımcı Profili Ziyaretçi Profili
Hakkında Konsept
Jewex Souvenir Sağlıklı Yaşam Enerji Tıbbi Sempozyumu Karadeniz Ekonomi İşbirliği Kurultay ve Sergisi
Stand Hizmetleri Aksesuar Hizmetleri Host ve Hostes Hizmetleri Tercümanlık Hizmetleri Basın Hizmetleri
 
     
 

 

 

 

 

Jewex

 
  Souvenir  
  Sağlıklı Yaşam  
  Enerji Tıbbi Sempozyumu  
  Karadeniz Ekonomik İşbirliği  
     
     
     
 
  Arşiv - Karadeniz Ekonomik İşbirliği Kurultay ve Sergisi  
 

 
   

05-08 Mayıs 2010 tarihlerinde İzmir Kültür Park Uluslar Arası Fuar Alanında 3 ve 4 nolu hollerde KADEKON (Karadeniz Dernekleri Konfederasyonu)işbirliğiyle KARADENİZ EKONOMİK İŞBİRLİĞİ KURULTAY VE SERGİSİ düzenlenmiştir.

Karadeniz’e bağlı 18 ilin Valilikleri, Belediyeleri, Sanayi ve Ticaret Odaları ve İl Kültür Turizm Müdürlükleri müşterek stant katılımıyla illerinin tanıtımının yapıldığı proje tüm illerin kamu kurumlarınca sahiplenilmiş olup Turizm ve Kültür Bakanlığı tarafından desteklenmektedir. 

Bu illerde faaliyet göstermekte olan sanayi kuruluşları, iş çevreleri, firmalar ise TİCARİ FİRMALAR için ayrılmış olan alanlarda müstakil katılım gerçekleştirerek stantlarında  tanıtım yapabilme ve iş bağlantıları kurabilme şansına sahip olacaklardır. 

Yapılacak kurultayda ise; sürdürülebilir kalkınma için öz kaynakların verimli kullanılması ve iller – bölgeler arası iş birliği zeminlerinin araştırılarak, Global ekonomik aktörler karşısında bölgesel sermaye birikimlerinin önündeki engellerin aşılarak güç birliği ve yeni pazarlar yaratılması için stratejileri belirlenmesi çalışmaları gerçekleştirilecektir.