Kurumsal Organizasyonlarımız
Hakkında Katılımcı Profili Ziyaretçi Profili
Hakkında Konsept
Jewex Souvenir Sağlıklı Yaşam Enerji Tıbbi Sempozyumu Karadeniz Ekonomi İşbirliği Kurultay ve Sergisi
Stand Hizmetleri Aksesuar Hizmetleri Host ve Hostes Hizmetleri Tercümanlık Hizmetleri Basın Hizmetleri
 
     
 

 

 

 

 

Kurumsal

 
  Organizasyonlarımız  
     
     
     
 
  Organizasyonlarımız  
 

 

 
 

ORGANİZAYONLARIMIZ

FOODEX Gıda ve Gıda Teknolojileri Fuarı

İlkini başarıyla gerçekleştirdiğimiz Foodex Gıda ve Gıda Teknolojileri Fuarı, 05—08 Kasım 2015 tarihleri arasında ‘’FUAR İZMİR’’ Fuar Alanı’nda ikinci kez firmamız tarafından düzenlenecektir.

FOODEX, Türkiye’de düzenlenmekte olan en geniş kapsamlı Gıda ve Gıda Teknolojileri Fuarı olmaya adaydır. FOODEX’in temel amacı; Gıda sektöründe ki üretici ve toptancı firmalara yurtiçi ve yurt dışında yeni pazarlara ulaşma imkanı sağlamak ,rekabet etme güçlerini arttırmak ve mevcut pazarlarında ki yerlerini güçlendirmek bir adım ötesinde de yeni müşteriler bulmalarına imkan tanıyacak bir ortamın oluşturulmaktır.

Fuarımız KOSGEB ,İzmir Ticaret Odası ve İzmir Ticaret Borsası desteği kapsamındadır. Bu kurumlara üye iseniz bu desteklerden de faydalanabilirsiniz.

JEWEX Alyans, Altın, Mücevher, Gümüş Takı, Saat Fuarı

Jewex Alyans, Altın, Mücevher, Gümüş Takı ve Saat Fuarı 2016 yılında 7. kez düzenlenecektir. Hedefimiz, başta İzmir’li üreticiler olmak üzere Türkiye’de üretim yapan (ölçeği ne olursa olsun) tüm  üreticilerin, toptancıların, gerek yurtiçi gerekse yurt dışı pazarlarda adlarının duyurulması, tanıtımlarının yapılmasıdır. Mevcut pazarlarında konumlarını güçlendirecek, rekabet etme güçlerini arttıracak, yeni pazarlarda kendilerini gösterme ve adlarını duyurma imkanı sağlayacak bir adım ötesinde de yeni müşteriler bulmalarına imkan tanıyacak bir ortamın oluşturulmasıdır.

Fuarımız KOSGEB ve İzmir Ticaret Odası desteği kapsamındadır. Bu kurumlara üye iseniz bu desteklerden de faydalanabilirsiniz

Souvenir Hediyelik Eşya Günleri

Her yıl Aralık ayınınson iki haftasında gerçekleştirilen ve halkın heyecanla beklediği ‘’Souvenir Hediyelik Eşya Günleri’’ bu yıl 17- 30 Aralık 2015 tarihleri arasında ‘’FUAR İZMİR’’Fuar Alanında26. kez düzenlenecektir. Yeni yıl coşkusunun yaşandığı Souvenir Hediyelik Eşya Günleri,  yediden yetmişe her yaş grubuna ve her kesime hitap ederek,  zengin ürün seçeneğiyle fuar alanında gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilme imkânı sunuyor.

Sağlıklı Yaşam Fuarı 

Sağlıklı Yaşam Fuarı, 2003 – 2007 yılları arasında gerçekleştirilmiştir. Yapılan organizasyonlarda, sektördeki potansiyel ve yenilikler tanıtılarak, bu alandaki boşluğu doldurmaya yönelik önemli adımlar atılmıştır.

Enerji Tıbbı Tamamlayıcı Tıp Sempozyumu

2007  ve  2008 yıllarında gerçekleştirdiğimiz sempozyumda; Tamamlayıcı Tıp / Enerji Tıbbı metotları hakkında doğru bilgi vermek amacı ile yıllardır geleneksel tedavi metotları olarak adlandırılarak dışlanan ancak uygulama sonuçlarına göre tekrar önem kazanan bilgilerin derinlemesine incelenmesi bu metotların ortaya çıkarmış olduğu etki sistemi açıklanarak, bu konuda yapılmış olan araştırmalar, edinilen bilgi ve çalışmalar hekimler başta olmak üzere, katılımcılar, kurumlar, basın ve kamuoyu ile paylaşılmıştır.

Festival ve Etkinlikler

Faaliyette bulunduğumuz kent ve yakın çevresindeki sosyal yaşamın desteklenmesi ve geliştirilmesi amacıyla ; yerel yönetimlere, sivil toplum örgütlerine, organizyon bazda ve teknik konularda tam destek vermektedir. Bu tarz etkinliklerin yaşama geçirilmesinde mevcut tecrübesini de aktararak başarılı çalışmaların içerisinde yer almaktadır.

GAZİEMİR HAVACILIK ve BİLİM ŞENLİĞİ

21 – 24 Mayıs 2015 tarihleri arasında İzmir Gaziemir Hava Teknik Okullar Komutanlığı’nda, gözlere hitap eden görsel şovları ve belleklere kazınan heyecanı, hep dorukta olan aktivitelerle dolu bir etkinlik gerçekleştirilmiştir.Hava Akrobasi Gösterileri ve Ali İsmet Öztürk başta olmak üzere çeşitli hava gösterileri izleyenleri büyülemiştir.

TÜRK HAVA KUVVETLERİ 104. YIL KUTLAMALARI

Türk Hava Kuvvetlerinin 104. Yıl Hava Gösterileri 31 Mayıs 2015 tarihinde, 100 binin üzerinde izleyicinin katılımı ile gerçekleştirilmiştir. Firmamız bu etkinlikte; etkinlik alanının düzenlenmesi, yiyecek – içecek standların açılması, etkinliğe yönelik satış ve tanıtımstandlarının açılması, çocuklara ve yetişkinler için oyun alanlarının kurulması konusunda ki hizmetleri yerine getirmiştir.Türk Yıldızları ve Solo Türk başta olmak üzere, çeşitli askeri ve sivil hava gösterileri gün boyu 2. ANA JET ÜSSÜ nde izleyenlerin beğenilerine sunulmuştur.

14. KARŞIYAKA ÇİÇEK FESTİVALİ

15 – 18 Mayıs 2015 tarihleri arasında 14. Kez düzenlenen Karşıyaka Çiçek Festivali’nde firmamız;  yöresel ürünler ve hediyelik eşya satış standları, gıda ve yemek standların açılması ve bazı konserlerin düzenlenmesi konusunda organizasyonda yer almıştır.

YÖRESEL ÜRÜNLER EL SANATLARI KÜLTÜREL TANITIM FESTİVALİ

23-28 NİSAN 2013–19 – 27 NİSAN 2014

2013 ve 2014 yıllarında  gerçekleştirilen ‘’Yöresel Ürünler ve Kültürel Tanıtım Festivali’’ndeİllerin adlarıyla anılan el sanatları, hediyelik eşya, gıda gibi yöresel ürünleriyle, hem ürün satışı hem de illerin tanıtımı yapılmış olup, dış alanda kurulan yemek stantlarıyla da yöresel lezzetlerimiz sergilenmiştir. 

SOUVENIR ANTALYA ALTIN PORTAKAL KÜLTÜREL TANITIM VE  EL SANATLARI FESTİVALİ

04-14 EKİM 2012

Antalya Cam Piramit Açık Alanda 80 in üzerinde ticari firma katılımı ve yemek satış  bölümüyle  ‘’Souvenir Antalya Altın Portakal Kültürel Tanıtım ve El Sanatları’’ etkinliği ,  04 – 14 Ekim 2012 tarihleri arasında  AKSAV destekleriyle  gerçekleştirilmiştir.

KARADENİZ EKONOMİK İŞBİRLİĞİ ve KURULTAYI

05 -08 MAYIS 2010   \19 – 22 MAYIS 2011

Karadeniz Dernekleri Konfederasyonu işbirliği ile ,Karadeniz illeri;  Valilik, Ticaret ve Sanayi Odaları, Belediye ve ticari firmaların katılımıyla   ‘’Karadeniz Tanıtım Günleri’’ organizasyonları İzmir Uluslar arası Fuar Alanında  iki yıl gerçekleştirilmiştir.