Kurumsal Organizasyonlarımız
Hakkında Katılımcı Profili Ziyaretçi Profili
Hakkında Konsept
Jewex Souvenir Sağlıklı Yaşam Enerji Tıbbi Sempozyumu Karadeniz Ekonomi İşbirliği Kurultay ve Sergisi
Stand Hizmetleri Aksesuar Hizmetleri Host ve Hostes Hizmetleri Tercümanlık Hizmetleri Basın Hizmetleri
 
     
 

 

 

 

 

Hakkında

 
  Katılımcı Profili  
  Ziyaretçi Profili  
     
     
     
 
  Jewex ▪ Alyans ▪ Altın ▪ Mücevher ▪ Gümüş Takı ▪ Saat Fuarı  
 

 
 

“Fuar ile ilgili daha detaylı bilgi için http://www.jewexfair.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.”

Türk kuyumculuk endüstrisinin üretim ve pazarlama gücünü vizyona çıkaran JEWEX Kuyumculuk ve Saat Fuarı ile Türk gelinlik sektörünün tek ihtisas fuarı olan IF Wedding Fashion aynı dönemde Fuar İzmir’de gerçekleşecek.

Kuyumculuk sektörünün kapsamlı organizasyonu JEWEX 2016, 7. Alyans, Altın, Mücevher, Gümüş Takı ve Saat Fuarı hazırlıkları hız kazandı. Katılımcılar yılların bilgi birikimiyle üretimini gerçekleştirecekleri yeni koleksiyonlarını 4-7 Şubat 2016 tarihleri arasında ilk kez sergileyecek. Katılımcılar ve profesyonel ziyaretçilere 4 verimli iş günü sunacak organizasyona bu kez ilk kez Fuar İzmir ev sahipliği yapacak.İki fuarın sinerji yaratacak olması sektörleri heyecanlandırdı. Gelişmenin JEWEX’e olan ilgiyi artırdığına dikkat çeken Gençiz Fuarcılık Genel Müdürü Osman Gençer, fuarla ilgili sektör temsilcilerinden olumlu dönüşler aldıklarını söyledi.

Bu konsept göz kamaştıracak JEWEX 2016 7. Alyans, Altın, Mücevher, Gümüş Takı ve Saat Fuarı'na sektöre yön veren yaklaşık 100 kurumsal kuyumculuk firmasının katılması bekleniyor. Özel bir konsept kapsamında oluşturulacak stantlarda alyans, altın, pırlanta, değerli ve yarı değerli taşlı takılar, inci, montür, gümüş takı, yarı kıymetli ve sentetik taşlar, saat, makina, kuyumculuk malzeme ve ekipmanları, aksesuar ve vitrin malzemeleri, yan sanayi, kuyumcu yazılımları, güvenlik araçları ürün ve hizmetleri sergilenecek. Önde gelen sektör temsilcilerinin belirlediği konsept kapsamında görücüye çıkacak ürünler göz kamaştıracak.

Sinerjiden pay kapma yarışı

İş hacmini yükseltmek ve rakiplerinin bir adım önüne geçmek isteyenlerin JEWEX 2016’da olmak için adeta bir yarışın içine girdiğine dikkat çeken Osman Gençer, bunda 4 önemli faktörün etkili olduğunu söyledi. Gençer, “Yerli üreticimizin vizyona çıktığı JEWEX 2016 ile gelinlik sektörünün IF Wedding Fashion İzmir fuarının aynı dönem ve aynı alanda yapılacak olması büyük bir sinerjiyi doğuracak. 6 kez başarıyla Uluslararası Fuar Alanı’nda düzenlediğimiz Kuyumculuk ve Saat Fuarımız bu yıl ilk kez Türkiye’nin prestij fuar alanı Fuar İzmir’de düzenlenecek. Kuyumculuk sektörün önde gelen temsilcileriyle birlikte belirlediğimiz bir konsept kapsamında ürün ve hizmetler sergilenecek. Türkiye ve dünyadaki ekonomik gelişmeler sektörün bu fuarda olmasını adeta zorunlu hale getiriyor. Bu dört başlıktaki öncelikleri iyi analiz eden kurumsal kuyumculuk firmalarımız fuara en iyi katılımı sağlama ve verimi alma hedefiyle titiz bir çalışmayı ortaya koyuyorlar” dedi.

İş bağlantıları ivme kazanacak

JEWEX 2016 7. Alyans, Altın, Mücevher, Gümüş Takı ve Saat Fuarı binlerce çalışanı ve sektör paydaşlarına yine iş ekmek kapısı olacak. Her geçen gün yükselen başarı çıtasıyla ulusal ve uluslararası sektör profesyonelleri tarafından ilgiyle takip edilen organizasyon kuyumculuk sektörünün Ege Zirvesi niteliğinde geçecek. Sektörün hedef Pazar olarak belirlediği yurtiçi ve yurtdışından alım heyeti çalışmalarının sürdürüldüğü JEWEX 2016 7. Alyans, Altın, Mücevher, Gümüş Takı ve Saat Fuarı’nda üreticiler, toptancılar, mümessiller, ihracatçılar, tasarımcılar ve tedarikçiler, kısacası tüm sektör profesyonellerini bir araya getirecektir. Fuar, Doğu Avrupa'dan Yakın Asya'ya, Rusya'dan Ortadoğu’ya Kuzey Afrika'dan Türk Cumhuriyetlerine kadar dünya çapındaki en önemli alıcılarla tanışma ve işbirliği imkânı sağlayacak. Yeni ve güçlü iş bağlantılarıyla sektöre ivme kazandıracak.

JEWEX 2016 7. Alyans, Altın, Mücevher, Gümüş Takı ve Saat Fuarı 4-7 Şubat 2016 tarihleri arasında gerçekleşecek. İlk kez Fuar İzmir Alanı’nda düzenlenecek organizasyon saat 10.00'da başlayacak, ilk üç gün saat 19.00'a kadar, son gün ise saat 18.00'e kadar sektör profesyonelleri ile VİP davetliler tarafından ziyaret edilebilecek.