HAKKIMIZDA

1999 yılında kurulan ve fuarcılık sektörüne yeni bir soluk getiren Gençiz Fuarcılık Organizasyon Limited Şirketi tecrübeli yönetim ve personeli ile 20 yılı aşkın süredir fuarcılık sektöründe hizmet vermektedir…

Gençiz Fuarcılık düzenlediği ve düzenleyeceği fuarları, müşteri isteklerini ve kaliteyi ön planda tutarak, ülke ekonomisine sağlayacağı katkıları da göz önünde bulundurarak sektörel olarak doğru yer, doğru zaman, doğru hedef kitle ilkesiyle sürdürmeye devam edecektir.

Biz Kimiz?

Gençiz Fuarcılık olarak şimdiye kadar yapmış olduklarımız gelecekte yapacaklarımızın teminatıdır şiarıyla başladığımız bu uzun yolculukta yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.

 • 2019

  Souvenir Hediyelik Eşya Günleri

  Her yıl Aralık ayının son iki haftasında gerçekleştirdiğimiz ve halkımızın heyecanla beklediği ‘’Souvenir Hediyelik Eşya Günleri’’ bu yıl 20 - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında Lezzetli Kış Şöleni kapsamında İzmir Büyükşehir Belediyesi ve İzfaş işbirliği ile Kültürpark 2 No'lu holde gerçekleştirilecektir.

 • 2019

  Souvenir Altın Pırlanta Fırsat Günleri

  Souvenir Hediyelik Eşya Günleri ile eş zamanlı olarak düzenlediğimiz Altın Pırlanta Fırsat Günleri de 20 - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında bol çeşit ve indirimli fiyat avantajlarıyla mücevher tutkunlarını ağırlayacak.Bu yıl İzmir Büyükşehir Belediyesi ve İzfaş işbirliğiyle gerçekleştirilecektir.

 • 2020

  III.Uluslararası Enerji Tıbbı ve Frekans Terapileri Kongresi

  2017 ve 2018 yıllarında ilk ikisini gerçekleştirdiğimiz Kongremizin 3. Yılında 20-22 Mart 2020 tarihleri arasında Swiss Otel Büyük Efes Convention Center salonlarında düzenliyoruz.

Birlikte Çalışıyoruz

Beraber çalıştığımız firmalar