ORGANİZASYONLARIMIZ

FOODEX GIDA VE GIDA TEKNOLOJİLERİ FUARI

2014 ve 2015 yıllarında iki yıl firmamız tarafından düzenlenmiştir.Foodex, Türkiye’de düzenlenmekte olan en geniş kapsamlı Gıda ve Gıda Teknolojileri Fuarı olmaya adaydır.FOODEX’in temel amacı; Gıda sektöründeki üretici ve toptancı firmalara yurtiçi ve yurtdışında yeni pazarlara ulaşma imkanı sağlamak, rekabet etme güçlerini arttırmak ve mevcut pazarlarındaki yerlerini güçlendirmek bir adım ötesinde de yeni müşteriler bulmalarına imkan tanıyacak bir ortam oluşturmaktır.

JEWEX ALYANS, ALTIN, MÜCEVHER, GÜMÜŞ TAKI, SAAT FUARI

2009 ve 2016 yılları arasında 7 kez başarıyla düzenlenmiştir. JEWEX Alyans, Altın, Mücevher, Gümüş Takı ve Saat Fuarındaki Hedefimiz, başta İzmir’li üreticiler olmak üzere Türkiye’de üretim yapan (ölçeği ne olursa olsun) tüm üreticilerin, toptancıların, gerek yurtiçi gerekse yurtdışı pazarlarında adlarının duyurulması, tanıtımlarının yapılmasıdır. Mevcut pazarlarında konumlarını güçlendirecek, rekabet etme güçlerini arttıracak, yeni pazarlarda kendilerini gösterme ve adlarını duyurma imkanı sağlayacak bir adım ötesinde de yeni müşteriler bulmalarına imkan tanıyacak bir ortamın oluşturulmasıdır.

SOUVENIR HEDİYELİK EŞYA GÜNLERİ

30 yıldır kesintisiz  olarak düzenlenen bölgenin ve İzmir’in en kapsamlı “Hediyelik Eşya Organizasyonu” firmamız tarafından 2003 yılından itibaren düzenlenmektedir.

SAĞLIKLI YAŞAM GÜNLERİ

Sağlıklı Yaşam Fuarı, 2003 – 2007 yılları arasında gerçekleştirilmiştir. Yapılan organizasyonlarda, sektördeki potansiyel ve yenilikler tanıtılarak, bu alandaki boşluğu doldurmaya yönelik önemli adımlar atılmıştır.

ENERJİ TIBBI TAMAMLAYICI TIP SEMPOZYUMU

2007  yılında başladığımız Tamamlayıcı Tıp Sempozyumlarında 3. Tamamlayıcı Tıp Sempozyumundan sonra Enerji Tıbbı ve Frekans Terapileri Kongrelerimizin 3.sü yapılacaktır. Tamamlayıcı Tıp / Enerji Tıbbı metotları hakkında doğru bilgi vermek  amacı ile yıllardır geleneksel tedavi metotları olarak adlandırılarak dışlanan ancak uygulama sonuçlarına göre tekrar önem kazanan bilgilerin derinlemesine incelenmesi bu metotların ortaya çıkarmış olduğu etki sistemi açıklanarak , bu konuda yapılmış olan araştırmalar, edinilen bilgi ve çalışmalar hekimler başta olmak üzere; katılımcılar, kurumlar, basın ve kamuoyu ile paylaşılmıştır.

FESTİVAL VE ETKİNLİKLER

Faaliyette bulunduğumuz kent ve yakın çevresindeki sosyal yaşamın desteklenmesi ve geliştirilmesi amacıyla ; yerel yönetimlere, sivil toplum örgütlerine, organizasyonel bazda ve teknik konularda tam destek vermektedir. Bu tarz etkinliklerin yaşama geçirilmesinde mevcut tecrübesini de aktararak başarılı çalışmaların içerisinde yer almaktadır.

GAZİEMİR HAVACILIK ve BİLİM ŞENLİĞİ

21 – 24 Mayıs 2015 tarihleri arasında İzmir Gaziemir Hava Teknik Okullar Komutanlığı’nda, gözlere hitap eden görsel şovları ve belleklere kazınan heyecanı, hep dorukta olan aktivitelerle dolu bir etkinlik gerçekleştirilmiştir.Hava Akrobasi Gösterileri ve Ali İsmet Öztürk başta olmak üzere çeşitli hava gösterileri izleyenleri büyülemiştir.

TÜRK HAVA KUVVETLERİ 104. YIL KUTLAMALARI

Türk Hava Kuvvetlerinin 104. Yıl Hava Gösterileri 31 Mayıs 2015 tarihinde, 100 binin üzerinde izleyicinin katılımı ile gerçekleştirilmiştir. Firmamız bu etkinlikte; etkinlik alanının düzenlenmesi, yiyecek – içecek standlarının açılması, etkinliğe yönelik satış ve tanıtım standlarının açılması, çocuklara ve yetişkinler için oyun alanlarının kurulması konusunda ki hizmetleri yerine getirmiştir.Türk Yıldızları ve Solo Türk başta olmak üzere, çeşitli askeri ve sivil hava gösterileri gün boyu 2. ANA JET ÜSSÜ’nde izleyenlerin beğenilerine sunulmuştur.

    1. KARŞIYAKA ÇİÇEK FESTİVALİ

15 – 18 Mayıs 2015 tarihleri arasında 14. Kez düzenlenen Karşıyaka Çiçek Festivali’nde firmamız;  yöresel ürünler ve hediyelik eşya satış standları, gıda ve yemek standlarının açılması ve bazı konserlerin düzenlenmesi konusunda organizasyonda yer almıştır.

YÖRESEL ÜRÜNLER EL SANATLARI KÜLTÜREL TANITIM FESTİVALİ

23-28 NİSAN 2013–19 – 27 NİSAN 2014

2013 ve 2014 yıllarında  gerçekleştirilen ‘’Yöresel Ürünler ve Kültürel Tanıtım Festivali’’nde İllerin adlarıyla anılan el sanatları, hediyelik eşya, gıda gibi yöresel ürünleriyle, hem ürün satışı hem de illerin tanıtımı yapılmış olup, dış alanda kurulan yemek stantlarıyla da yöresel lezzetlerimiz sergilenmiştir. 

SOUVENIR ANTALYA ALTIN PORTAKAL KÜLTÜREL  TANITIM VE  EL SANATLARI FESTİVALİ

04-14 EKİM 2012

Antalya Cam Piramit Açık Alanda 80 in üzerinde ticari firma katılımı ve yemek satış  bölümüyle  ‘’Souvenir Antalya Altın Portakal Kültürel Tanıtım ve El Sanatları’’ etkinliği ,  04 – 14 Ekim 2012 tarihleri arasında  AKSAV destekleriyle  gerçekleştirilmiştir.

KARADENİZ EKONOMİK İŞBİRLİĞİ ve KURULTAYI

05 -08 MAYIS 2010   19 – 22 MAYIS 2011

Karadeniz Dernekleri Konfederasyonu işbirliği ile Karadeniz illeri;  Valilik, Ticaret ve Sanayi Odaları, Belediye ve ticari firmaların katılımıyla   ‘’Karadeniz Tanıtım Günleri’’ organizasyonları İzmir Uluslararası Fuar alanında  iki yıl gerçekleştirilmiştir.